Вибираючи товари в нашому інтернет-магазині, Ви ставите їх в корзину замовлень. Після того як Ваше замовлення повністю готове, Ви направляєте його нам.

Ваше замовлення приходить на нашу електронну адресу. Протягом 2 годин з моменту отримання замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить його зміст, умови оплати, спосіб і час доставки. Якщо замовлення було відправлено після 17.00, менеджер зв’язується з покупцем на наступний день.

Замовлення приймаються оформлені на сайті або за телефонами:

  • +38 (050) 301-34-37

Доставка з понеділка по п’ятницю включно. Доставку оплачує покупець за тарифами перевізника, можливий самовивіз.

Доставка по Україні:

Розцінки на доставку вантажу до вашого міста Ви можете подивитися на сайтах компаній-перевізників:

  • Автолюкс – www.autolux.ua
  • Нічний експрес – www.nexpress.com.ua
  • Нова пошта – novaposhta.ua

 

Консультації:

Якщо в інтернет-магазині Вам зустрілася новинка, про яку Ви хотіли б отримати більше інформації, зверніться до наших менеджерів, і вони дадуть відповідь на Ваші питання, розкажуть про особливості даного продукту і його застосуванні.

Для зв’язку з менеджерами телефонуйте з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00 по телефонам:

  • +38 (050) 301-34-37

або по електронній пошті: vostv.medgrup23@gmail.com

 

Повернення або обмін товару

Відповідно до Законодавства України (ЗУ “Про захист прав споживачів”) існують два випадки, коли Покупець може обміняти або повернути Магазину куплений товар – якщо товар несправний (Стаття 8.) і якщо отриманий товар не відповідає заявленому (Стаття 9.) за умови того, що товар не був у використанні, тобто є новим і з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки.