ТОВ ВКП «Восток-Н» є одним з вітчизняних виробників медичних виробів та медичної техніки.

Вся продукція розподіляється на кілька груп в залежності від їх передбачуваного застосування.

Перші системи фіксації для корегування деформацій хребта розробки «Восток-Н» почали серійно випускатися з 2000 року.

У 2008 році на підприємстві розпочато випуск апаратів зовнішньої фіксації та гало-апаратів.

З 2016 року група пристроїв фіксації кісток доповнилася інтрамедулярними фіксаторами різноманітних модифікацій, що дозволяє охопити широкий спектр клінічних випадків. Окреме місце у цій групі займають інтрамедулярні телескопічні фіксатори (сумісна вітчизняна розробка ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. Ситенко» та «Восток-Н») які є найсучаснішою ротаційно-стабільною конструкцією.

Новим направлення роботи підприємства з 2017 року став випуск систем фіксації пласких кісток, системи фіксації різних відділів хребта, інструментів для іх встановлення розробки «Науково-виробничого підприємства «Стабіліс»», м. Харків, Україна.

А з грудня 2016 року на підприємстві розпочато випуск машин мийно-дезінфекційних для обробки гнучких ендоскопів.

Машини мийно-дезінфекційні HOREV-2516, які пропонує підприємство, створені командою найкращих фахівців із благородною метою — допомогти раз і назавжди побороти таку поширену критичну проблему загрози зараження в кабінетах ендоскопії в Україні та захистити мільйони пацієнтів.

Для допомоги лікарям у проведенні процедури гіпотермії підприємство пропонує апарат «Rimidy-1», що забезпечує проведення цієї процедури з повним контролем у автоматичному режимі.

Підприємство виготовляє продукцію відповідно до вимог національних та міжнародних стандартів. Уся продукція пройшла оцінку відповідності вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів, що підтверджено сертифікатами відповідності.

Основними споживачами цієї продукції є клінічні лікарні різних форм власності.

У виробництві застосовується високоякісні матеріали, як вітчизняного так і закордонного виробництва.

На підприємстві впроваджена і сертифікована система управління якістю відповідно до вимог ДСТУ EN ISO 13485.

Фахівці компанії уважно вивчають досвід зарубіжних колег у процесі створення і проектування медичної продукції, останні розробки в області науки і техніки.

Все це дозволяє виробляти продукцію високої якості, яка користується попитом на ринку медичних виробів.

Підприємство має політику конфіденційності, і кожен співробітник дотримується принципів нерозголошення комерційної таємниці.

В наш час пандемії, змін та нових перспектив дуже важливою є злагоджена та стабільна співпраця в медичній спільноті. Співпраця українського лікаря та  українського виробника.
Група компаній VOSTOK-V — це український виробник, що має 20 річний досвід, стабільне сьогодення та перспективне майбутнє.
Для нас дуже важливим є те, що лікарі мають змогу безпосередньо приймати участь в розробці та апробації обладнання й медичних виробів на базі підприємств групи  компаній VOSTOK-V.
Підприємство виготовляє продукцію відповідно до вимог національних та міжнародних стандартів.
Уся продукція пройшла оцінку відповідності вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів, що підтверджено сертифікатами відповідності.
Тож маємо міцний фундамент для побудови надійної та плідної співпраці.

Власник групи компаній VOSTOK-V

Манукян Володимир Антонiйович