Враховуючи потреби персоналу клінік під час епідемій, а також при повсякденному застосуванні для запобігання поширення інфекційних захворювань, при догляді за хворими, спеціалісти ТОВ ВКП «Восток-Н» розробили маску захисну медичну.

Маска захисна медична представляє собою відформовану маску із захисними окулярами, з фільтруючим блоком і клапаном видиху. Маска захисна медична має універсальний розмір, підходить для будь-якого типу лиця.

Маска виготовлена із силікону, м’яка і щільно прилягає до обличчя.

Захисні окуляри виготовлені з полікарбонату, що є ударостійким матеріалом. Окуляри міцно кріпляться у верхній частині маски і захищають очі від прямого і бокового попадання бризок рідин і твердих частинок, не дратують слизову оболонку очей і не порушують зір при регулярному використанні (лінзи не пітніють і не створюють відблисків). Мають бічний і верхній захист, колір лінз – безбарвний.

Фільтруючий блок знімний, складається із корпусу фільтра і фільтруючого елементу. Корпус фільтру виготовлений із поліпропілену, кріпиться у нижній частині маски. Без додаткових зусиль знімається і встановлюється на маску. В корпусі розміщується фільтруючий елемент із високоефективного фільтруючого матеріалу – мелтблауна. Фільтр має вісім шарів, що забезпечує вищий рівень захисту органів дихання від інфекцій і вірусів, що передаються повітряно-крапельним шляхом і при цьому має низький опір диханню, час використання до шести годин.
Регульовані еластичні ремені оголів’я, виготовлені із силікону, дозволяють надійно закріпити маску.
Клапан видоху виготовлений із поліпропілену.

Наявність клапана видиху знижує волого- і теплоутворення в підмасочному просторі, що забезпечує більш комфортні умови при виконанні робіт з фізичними навантаженнями, при підвищеній вологості, збільшуючи термін служби маски.